Film Hurá na fotbal ke stažení zdarma

Příběh, který je svým způsobem jedinečný, nás vezme za Amadeem, což je maličký kluk, který od malička hraje se svými kamarády fotbal. Jenže neběhá po normálním trávníku a jeho spoluhráči jsou sedm palců velké figurky. Jejich hřištěm je fotbalový stůl.

Mimo fotbal je také zaměstnaný v jednom baru v malé, zapadlé vesničce a je až po uši zamilovaný do Laury, což je jeho nejlepší kamarádka. Jenže k jeho smůle je moc stydlivý a bojí se jí říct to, co k ní z celého srdce cítí. Čas plyne a vyrůstá z něj fotbalista s obrovským talentem a odhodláním. Jednoho dne se stává věc, která mu mění jeho život, protože se do vesnice vrací nejlepší fotbalista ve stolním fotbálku. Jmenuje se Ace a touží po odvetě za jedinou porážku, kterou utrpěl.

Bez jakéhokoliv varování ničí fotbalový stůl, bar a chystá se zničit celičkou vesnici, kde Amadeo žije. Amadeo uroní slzu, díky svému zlomenému srdci, a tím přivádí k životu jeho oblíbenou figurku a odstartuje tím dobrodružství, které si nedokázal doposud představit.

Obrázek z filmu:

Hurá na fotbal2

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *