Film Hunger Games: Síla vzdoru 1.část ke stažení zdarma

Vyšel již třetí díl Hladových her natočených podle knižního bestselleru autorky Suzanne Collins. Tento americký snímek pod vedením režiséra Francise Lawrence očekávaly miliony fanoušků po celém světě a v kinech slaví nemalý úspěch. Jak pokračují osudy mladé Katniss, která se stala symbolem vzpoury proti Kapitolu?

Katniss Everdeen, bývalá účastnice Hladových her v Panemu, se po úspěšném zničení arény ocitá ve 13. kraji, kde ji spolu s její rodinou a pár přáteli uvítá mimo jiné Julianne Moore v roli prezidentky Almy Coinové, která má plán na zničení kapitolské nadvlády jednou provždy. Do 13. kraje se bohužel nedostal její herní parťák Peeta Mellark, kterého zajal Kapitol. Katniss je po krátkém přesvědčování prakticky donucena stát se „Reprodrozdem“ – symbolem vzpoury pro obyvatele celého Panemu. Kapitol vysílá pod vedením prezidenta Snowa ve snaze zabránit už tak se šířící vzpouře reklamy ukazující hlavně proměněného Peetu. A tak se Katniss rozhodne pomoct s propagandou a zachránit ho tak. To ovšem ještě netuší, jak Peetu znalci v hlavním kraji přeinstalovali – po úspěšném únosu z centra Kapitolu se stává Peeta prezidentskou největší zbraní, protože je naprogramovaný jen a jen k tomu, aby zabil hlavní hrdinku.

Co se stane dále? Na to si budeme muset ještě necelý rok počkat. Ale i tak 1. část Síly vzdoru zaručuje příjemnou zábavu plnou překvapení, dobrodružství i nějaké té romantiky. Neváhejte!

Trailer:

Galerie:

HG Mockingjay part 1 HG Mockingjay part 1 HG Mockingjay part 1 HG Mockingjay part 1 HG Mockingjay part 1Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *