Film Gangster Ka: Afričan ke stažení zdarma

Po tom co utekl policii se vydává Kraviec mimo Českou republiku. Tím začíná jeho nová životní etapa a Káčko už nemá co ztratit. Až teď začíná vše dávat smysl a na povrch vylézají špatné věci, které po něm zbyly.

Jeho cílem cesty jsou Seychelské ostrovy a v rukou má velmi vzácnou směnku v hodnotě 80 miliónů, které může položit rázem celou vládu i premiéra. Jedná se o 6 miliard z vytunelovaného ČEPRA, které se pomalu rozpustily a je třeba přijít z novým zdrojem příjmů. Chce ho získat za každou cenu, tedy i za cenu státního převratu a Česká republika exportovala do světa gangstera, který je prvotřídního formátu.

Je vcelku jedno jestli jsou to Seychely nebo Jihoafrická republika, protože všude, kam vstoupí, tak tam likviduje místní mafii a nastoluje vlastní režim. Pomalu se ukazuje jeho zlý charakter a povaha a díky vysokému užívání alkoholu a drog se z něj stává ještě temnější gangster, než doposud. Dostává se do světa drog a vražd, tedy do světa ze kterého není cesty zpět. Prostě super filmy ke stažení.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *