Film Fénix ke stažení zdarma

Je červen roku 1945 a do rodného Berlína se vrací zraněná a pochroumaná Nelly, která přežila hrozivý Osvětim. Společnici ji dělá Lene, která je zaměstnaná v Židovské agentuře a je to její kamarádka z dob před válkou.

Nelly se ještě zdaleka nezotavila po operaci tváře a i když ji Lena varovala, tak se vydává po stopě svému manželovi Johnnym, který je její životní láskou a odmítl ji opustit. Dlouhou dobu ji chránil před nacistickým pronásledováním. Další tragédií v jejím životě byla smrt celí její rodiny během holocaustu.

Johnny je celou dobu přesvědčen a zdrcen myšlenkou, že nepřežila ani jeho milovaná manželka a když ho Nelly konečně najde, tak ji vidí jen jako ženu, který ho ještě více znepokojuje tím, že je až moc podobná jeho ženě. Odmítá dokonce i uvěřit tomu, že je to opravdu ona a v naději, že získá dědictví její rodiny, tak nutí Nelly, aby na sebe brala podobu jeho zesnulé ženy. Nelly se vším tím souhlasí a začíná být sama sebou a chce zjistit pravdu, která ji může pořádně zranit.

Celou tu dobu se bude Nelly snažit o to, aby se jí vrátil její tehdejší život.

Obrázek z filmu:

Fénix2

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *