Film Falešní poldové ke stažení zdarma

Akční komedie Falešní poldové vypráví o dvou kamarádech, kteří se jednoho dne vydali na párty. Když si vybírali jestli si zvolí trapný kostým ducha nebo policejní uniformu, hned bylo jasno. Netušili však, že díky jejich uniformě si vlastně úplně změní svůj stereotypní život v život plný zábavy.

V lidech vzbuzují respekt, holky je přímo zbožňují a když už jim to přestane stačit, koupí si na internetové aukci policejní vůz. Tímto se však dostanou do kontaktu s policií a gangem a rázem se z komedie stává akční film.

Hlavní výhodou je, že zatím nikdo nepřišel na to, že tato dvojice jsou vlastně falešní poldové do doby, než dojde na opravdovou akci, kde tato mladá dvojice bude muset zasáhnout společně s další dvojicí policistů. Po jejich výstupu se budou zdát trochu nápadnými, ale z toho se vždy lehce dokážou vykecat a vše je zase v normálu.

Jednou, ale nastane den, kdy tato dvojice se dostane do opravdových problémů s gangem a zároveň je jejich tajemství o falešné hře na policisty odhaleno. Každopádně tak či tak, komedie má šťastný konec.

1

2Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *