Film Druhý báječný hotel Marigold ke stažení zdarma

Báječný hotel Marigold se nachází v indickém Jaipuru a v prvním díle se stal úkrytem pro sedm noblesních a potrhle přemýšlejících britských penzistů, které z velkou noblesou zahrála britská herecká elita.

V dnešní době je hotel Marigold obsazen stálými hosty a jeho majitel Sonny (Dev Patel) i s jeho manažerkou Muriel (Maggie Smith), hodlají svoje podnikání, v oblasti hotelnictví, rozšířit. Jejich velkým snem je vytvořit i Druhý báječný hotel Marigold.

Ostatní členové jejich party si mezitím užívají relaxu a pohody v Indii, kde znovu nalézají chuť do života, ale i nová přátelství a lásky. První z nich jsou Evelyn (Judi Dench) a Douglas (Bill Nighy) si každodenně lámou hlavou s otázkou: „Kam je asi zavedou jejich každodenní snídaně?“. Ale Norman (Ronald Pickup) a Carol (Diana Hardcastle) se už dávno oddávají cestě plné lásky a společného vztahu. Magde (Celia Imrie) se snaží oslňovat dva muže najednou a nemůže si vůbec vybrat. Hoteliér Sony těžce nese sbližování svojí matky s Gueyem, protože si myslí, že je to tajný hotelový inspektor, který mu chce zhatit jeho plány na otevření Druhého báječného hotelu Marigold.

Ještě, že je Sony obklopen hrstkou britských přátel, kteří mu pomohou, dívat se na vše s nadhledem a rozvahou.

Obrázek z filmu:

Druhý báječný hotel Marigold2

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *