Film Divočina ke stažení zdarma

Jak už to v životě chodí, tak má každý občas mizerné chvíle ve svém životě a nejraději by se vším skoncoval. Hlavní hrdinkou je Cheryl (Reese Witherspoon), která má tyto pocity již delší dobu. Všechno začalo po smrti matky a ukončení manželství, kdy jí přijde, že přišla o všechno.

Začne žít volný život, začne brát drogy a známosti na jednu noc. Když už má pocit, že nemůže o nic přijít, tak udělá to nejimpulzivnější rozhodnutí ve svém životě. Vezme si těžký batoh, plný potřebných věcí a sama vyrazí do přírody. Rozhodne se že zdolá 1770 km dlouhou vysokohorskou trasu, která se nazývá PCT – Pacific Crest Trail a jedná se o nejbrutálnější a nejtěžší stezka v celé Americe. Cesta vede přes Mohavské pouště, přes celou Kalifornii, Oregon až do Washingtonu.

Cheryl cítí, že pokud překoná tuhle stezku, tak bude na konci cesty vítězkou a bude opět sebevědomá s chutí do života. Jenže neví, co na ní na celé pouti čeká, protože na tuto trasu vyrazí nezkušená a nepřipravená. Po cestě ji těžký batoh sedře záda do krve a část cesty projde bez jedné boty. Potkají ji medvědi a chřestýši, překoná zničující vedra i sněhové závěje. Ale všechno tohle ji zocelí a na konci cestu bude jako vítězka.

Obrázek z filmu:

Divočina2

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *