Film Decibely lásky ke stažení zdarma

Nový český romantický muzikál, který bude mít poprvé premiéru v kinech 11. 2. 2016.

Příběh tohoto hudebního romantického filmu se odehrává v současnosti. Velmi intenzivně zachycuje odvěkou touhu po lásce, po životním soužití dvou partnerů, ale také nápravě křivd a omylů. Tohle všechno je v tomto filmu obsaženo a vyjádřeno několika generacemi. Je to jakýsi průřez citů generací a jejich lásek.

Dále tento film vzdává jakýsi hold Michalu Davidovi, který se svými hity stal nedílnou součástí několika úspěšných a známých českých filmů. Provázel diváky i v současnosti a jejichž protagonisté a účastníci se zde také objeví.

Průvodcem celého děje je Ruda Hovorka (Rudolf Hrušínský nejml.), což je 40. letý muž, který pracuje v Plzni na magistrátu, na útvaru technických služeb a má na starosti úklid města. Vedle této práce, je příležitostným DJem a zaměřuje se na hudbu 80. let. Je zde také jeho otec Láďa Hovorka (Rudolf Hrušínský), což je šarmantní důchodce a je správcem Sanatoria. Dcera Rudy, která se jmenuje Jitka (Marika Šoposká) je sestrou v místní nemocnici a zde je shodou okolností, lékařkou partnerka Rudy, Lenka (Lucie Vondráčková). Ale vztah mezi Jitkou a tátou je poznamenán dlouhodobým odloučením v době jejího dospívání.

Žánrově je film hudebně taneční, rodinný a romantický příběh tří dvojic zcela rozdílného věku s velkým důrazem na hudbu Michala Davida.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *