Film Čtverec ke stažení zdarma

Severský scénárista a režisér, který se jmenuje Ruben Östlund, nám přináší nový snímek, který bychom zařadili do dramatu. Ten se na filmových plátnech kin objeví poprvé 12. 10. 2017. Ve filmu se objeví hned několik skvělých herců, mezi kterými se objeví například Elisabeth Moss nebo Dominic West. Tento snímek nabídne jistě kvalitní děj i výkony herců, jak nám napovídá trailer a proto byste si jej neměly nechat ujít.

Příběh filmu nás zavede do muzea moderního umění, kde pracuje kurátor jmenující se Cristian. Ten zrovna chystá poněkud zajímavou a odvážnou výstavu týkající se čtverce 4 x 4 metry. V tomto čtverci je zachována úplná tolerance a rovnovážnost.

Přemýšlí jak tuhle výstavu zviditelnit spolu se společností na PR kampaně. Avšak vše se jaksi komplikuje ve chvíli, kdy je mu ukraden telefon a peněženka za poněkud bizarních okolností. Jeden z jeho podřízených přijde na to, jak ji získat zpět. Cristian se však soustředí hlavně na sebe a proto se vše začíná dostávat do bizarního zmatku. Jak asi nakonec vše dopadne a bude výstava úspěšná?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *