Film Cesta vzhůru ke stažení zdarma

Unikátní film vyprávějící o umanutosti, o zdolávání vlastních i obecných lidských limitů, ale také o kompromisech, které je třeba dělat a cenách, které mohou mimořádné výkony stát.

Horolezec Radek Jaroš je teprve patnáctým člověkem na světě a prvním Čechem, který zdolal poslední z nejvyšších hor světa K2, která mu chyběla do takzvané Koruny Himaláje. Celý film se stává pro diváka jakousi mimořádnou příležitostí, kdy může nahlédnout na cestu, kterou musel Radek zdolat, než vystoupil na tuto nebezpečnou a vysokou horu. Pohlédneme do zákulisí příprav, kdy se nesmí vůbec nic podcenit, protože by to v průběhu cesty mohlo přinést spoustu nebezpečných komplikací.

Také nám pomůže porozumět majestátné kráse, při které se někdy platí tou nejvyšší cenou. Na rozdíl od ostatních horolezeckých filmu se zde nahlíží i do zákulisí rodiny a expedice Radka Jaroše. V Cestě vzhůru nejde jen o jakousi dokumentaci historického úspěchu Českého horolezce, ale i o pohled na zdolávání extrémních překážek, nejen ve fyzickém smyslu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *