Film Cesta do školy ke stažení zdarma

Cesta do školy je zajímavý dokumentární film o čtyřech dětech, z nichž každý má jiný osud a každý touží po jiné budoucnosti. Ačkoliv každé z těchto dětí žije úplně jinde, všechny je spojuje jedna věc a to touha po poznání, která je velmi obrovská. Všechny děti si uvědomují, že jediné co jim může změnit jejich budoucnost a udělat ji růžovější je studium, a proto se vydávají tedy na dlouhou cestu za vzděláním.

Ve filmu se můžete setkat s Jacksonem, kterému je jedenáct let a žije v Keni. Společně se svou mladší sestrou dvakrát denně zdolávají 15 km cestu savanou, kde na každém kousku se nachází divocí predátoři.

Dalším dítkem je Carlito, kterému je také jedenáct let a ten se svou také mladší sestrou urazí denně na koni také několik kilometrů ovšem ne přes savanu, ale přes argentinské pláně.

Dále zde pak uvidíte dvanáctiletou Zahiru žijící v pohoří Atlas v Maroku, kterou každý den čeká túra po horských stezkách a Samuela žijícího v Indii, který nemůže chodit a tak jej tedy jeho mladší bratři musí každý den čtyři kilometry tlačit na provizorním vozíku.

1

2Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *