Film Černobílý svět ke stažení zdarma

Film od režiséra Tateho Tylora, který je inspirovaný knižní předlohou, kterou napsala Kathryn Stockettová.

Hlavní postavou je Eugenia „Skeeter“ Phelanová, která právě dokončila školu a je zcela rozhodnuta, že se začne živit psaním knih. Skeeter, je na rozdíl od ostatních dívek, rozhodnuta, že rodina a děti budou muset nějaký čas počkat. Toto rozhodnutí se v jejím okolí setkává s nevídaným odporem a především u jejich kamarádek. Navíc získává práci v místních novinách a pořádá o pomoc Aibileen, tedy služku své nejlepší kamarádky a také začíná pracovat na tajném spisovatelském projektu.

Aibileen Clarková celý svůj život pracuje jako služebná v domech bílých lidí v Jacksonu a vychovala již 17 dětí pro všechny své zaměstnavatele. Také měla jednoho syna, který tragicky zemřel během nehody. Aibileen je zarmoucena ztrátou syna a její velkou oporou je víra, ale i nejlepší kamarádka Minny. Po tom, co poznává Skeeter, tak si je jista poprvé v životě tím, že se chce o své životní zážitky s někým podělit a to sebou nese velká rizika.

Minny je 33-letá služebná, která má pověst nejlepší kuchařky a pracuje pro Hilly Holbrookovou (Bryce Dallas Howard). Jenže následkem vzdoru z práce je vyhozena a musí se vydat na periferii Jacksonou, kde začíná pracovat pro samotářku Celii Footeovou (Jessica Chastain). Minny pomáhá Aibileen vyrovnat se ze ztrátou jejího jediného dítěte a tím mezi trojicí žen vzniká doslova sesterské pouto. To jim pomáhá překonat veškeré těžkosti, které je doprovází.Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *