Film Cafe society ke stažení zdarma

A je to tady! Woody Allen přichází do kin s dalším novým snímkem, který bude plný dramatických, komediálních i romantických okamžiků. V tomto snímku se objeví spoustu skvělých herců, mezi kterými nebude chybět ani Jesse Eisenberg nebo Blake Lively. V kinech si svou premiéru odbude 22. 9. 2016 a jistě se budete mít na co těšit.

Hlavním hrdinou je Bobby (Jesse Eisenberg), který pochází z nechvalně známého amerického Bronxu. Celou dobu žije se svými podivuhodnými rodiči a také bratrem Benem (Corey Stoll), který je gangster a zastává názor, že každý problém se vyřeší pouze hrubou silou. Bobby je již od mládí jasné, že musí změnit prostředí a proto jednoho dne odlétá do Hollywoodu, kde začíná pracovat jako pomocníček pro jeho strýčka Phila (Steve Carell), který se živý jako mocný filmový agent mnoha filmových hvězd.

Bobby tak najednou vstupuje do světa plného večírku, prohířelých nocí plných známých celebrit, modelek a playboyů. Netrvá to dlouho a zamiluje se do Philovy půvabné asistentky Vonnie (Kristen Stewart). Avšak je zklamaný, protože ona má vážný vztah a tak se prozatím spokojí s přátelstvím, ale nic netrvá věčně. Velmi rychle začíná opětovat jeho city, ale nabídku k sňatku odmítne. Bobby je zlomený a zklamaný. Proto odlétá zpět do New Yorku a zde začíná pracovat s jeho bratrem v nočním klubu. Velmi rychle se z něj stává dobrý obchodník a tento podnik vyzdvihne na světovou úroveň. I přes lásku k Vonnie se sblíží s Veronikou (Blake Lively), kterou si vezme a mají i dítě. Zdá se, že má vše po čem toužil, ale pouze do chvíle, kdy do klubu vstoupí Vonnie.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *