Film Birdman ke stažení zdarma

Americká komedie plná černého humoru, která vypráví příběh herce Riggana Thomsona (Michael Keaton), který se ve  své minulosti proslavil slavnou postavou ptačího muže (Birdmana). V současnosti se snaží o svoje vrácí se na filmovou scénu na Broadwayi.

Riggan stále doufám, že když uspěje jako režisér, že oživí svou upadající kariéru a v mnoha ohledech to bude velmi riskantní krok. Dělá si velké naděje, že když uspěje jako umělec, tak že všem dokáže, že není ještě úplně odepsaný.

Jeho premiéra se blíží, ale nastávají komplikace, protože se jeho účastník hlavní role zraní a je třeba ho rychle nahradit. Po doporučení hlavní herečky Lesley (Naomi Watts) a po naléhání Rigganova nejlepšího přítele a producenta Jakea (Zach Galifianakis), Riggan nakonec podlehne a příjme Mikea Shinera (Edward Norton), který je naprostou neřízenou střelou a bláznem. Riggan se musí také vypořádat ze svou přítelkyní a herečkou vedlejší role Laurou (Andrea Riseborough) a se svou dcerou Sam (Emma Stone), která se čas od času objeví v zákulisí.

Obrázek z filmu:

Birdman2

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *