Film Barbie Rock’n Royals ke stažení zdarma

Muzikálová pohádka, který má hlavní motiv v podobě dvou naprosto odlišných charakterů. Jedna z postav je zapletena do kardinálního nedorozumění a je jí křehká princezna Courtney (Baribie). Za cíl své cesty měla původně letní přípravný tábor pro dívky s modrou krví, jenže místo tohoto tábora se ocitá v táboru pro drsné rockery, kde vůbec být nechce.

V tomto táboře nahradila drsnou zpěvačku, který se jmenuje Erika a svou nedochvilností ji poslala, přesně tam, kam by nikdy Erika jet nechtěla, tedy mezi princezny. Erika i Courtney mají od začátku velké problémy s tím, že nemůžou splynout s daným okolím, ale postupem času, jak začnou objevovat jiné světy, tak si to začnou pořádně užívat a začíná je to velmi bavit. Jenže to také netrvá věčně a vše se začne bortit v době, kdy na povrch vystoupí věc o likvidaci obou táborů.

Do čela boje proti zrušení likvidace se postaví právě Erika s Courtney a i když jsou každá úplně jiná, tak nacházejí společnou řeč a spojují síly, aby svoje tábory zachránili a tahle situace jim navždy mění jejich dosavadní životy.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *