Film Avatar ke stažení zdarma

Příběh nás zavede do neuvěřitelného světa za hranicemi naší fantazie, kde se střetávají dvě naprosto odlišné civilizace a tím světem je nedávno objevená planeta Pandora. Žijí zde mírumilovní obyvatelé Na’vi v souladu s krásnou vegetací.

Vyráží zde posádka ze Země na průzkum a objevuje zde minerál, který by měl na Zemi nevyčíslitelnou hodnotu. Jenže pobyt na této planetě je pro člověka možný pouze po vytvoření dvojníka jednoho z obyvatelů. Je to hybrid, který může být ovládán lidskou psychikou oddělenou od lidského těla. Do tohohle programu se přihlašuje Jake Sully (Sam Wothington), který je bývalým námořníkem. Ten byl při jedné ze svých misí paralyzován od pasu dolů a vidí v tom velkou šanci na to, aby mohl opět chodit.

Průzkumná mise je zaháje po přistání na Pandoře, a je zcela ohromena touto vegetací. Stromy dosahují velikosti mrakodrapů a prales je plný nádherných, ale i nebezpečných tvorů. Jenže obyvatelé Na’vi se nechtějí nechat kolonizovat a tak se schyluje k tvrdému střetu. Jake se postupně sbližuje s těmito obyvateli a stojí před těžkým rozhodnutím, za koho má vlastně ve finále bojovat.Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *