Film Assassin’s Creed ke stažení zdarma

Assassin’s Creed ke stažení

A je to tady! Americký režisér Justin Kurzel přichází do kin se svým dalším novým snímek, který je inspirovaný skvělou počítačovou hrou. O scénář k tomuto filmu se postarali Michael Lesslie a Bill Collage. Ve filmu uvidíte mnoho skvělých a známých herců, mezi kterými nebude chybět ani Michael Fassbender nebo Jeremy Irons. Svou premiéru si filmu odbude v kinech 29. 12. 2016 a bude to jistě skvělé.

Režisér Justin Kurzel přichází do kin se svým novým akčním snímek, který byl inspirovaný stejnojmennou počítačovou hrou. Scénář k filmu napsali Michael Lesslie a Bill Collage. Ve filmu se objeví mnoho skvělých a známých herců, mezi kterými nebude chybět ani Michael Fassbender nebo Brendan Gleeson. Svou premiéru si filmu odbude v kinech 29. 12. 2016.

Příběh nás zanese do minulosti, tedy 16. století do Španělska. Jde o dobu plnou útlaku a nebezpečí. V této náročné a nebezpeční době žije také hlavní hrdina Aquilar de Nerha. Je členem tajné organizace nazývající se Asasíni. Ti již dlouhá staletí zasahují svými radikálními činy do historie. Bojují proti organizaci, která se jmenuje Templáři.

Každá strana tvoří velkou část historie a zná jakousi část pravdy, ale vše se děje v ústraní a nikdo z obyčejných lidí o nich neví. Je dost pravděpodobné, že tyto dvě organizace stojí za atentátem na panovníka, Velkou Francouzskou revolucí a mnohými dalšími událostmi.

Muž, který se jmenuje Callum Lynch (Michael Fassbender) také zpočátku neví o těchto organizacích a jejich činech, tedy až do doby, než ho společnost, jmenující se Abstergo Industries, neposadí do jakéhosi křesla. To má schopnosti ukazovat genetické vzpomínky jeho předků. Díky tomuto křeslu se Callum najednou ocitá v mysli Aquilara a rázem sestává součástí tajného plánu Templářů, kteří chtějí získat tzv. Úlomků Ráje, což jsou velice mocné relikvie, které umí ovládat mysl lidí.

Assassin’s Creed ke stažení


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *