Film Argo ke stažení zdarma

Argo ke stažení

Tento snímek můžeme zařadit do dramatického thrilleru, který vychází ze skutečného příběhu a režisér Ben Affleck jej zrežíroval podle knižní předlohy od Tonyho Mendeze.

Příběh popisuje tajnou záchranou operaci šesti Američanů, kteří byli uvěznění v Íránu, díky tomu, že se odehrála krize s rukojmími. Divákovi se otevírá pohled na skutečnost, která bohužel nebyla známa celá desetiletí. Všechno začalo dne 4. listopadu 1979, kdy vrcholila íránská revoluce a radikálové pronikli na americké velvyslanectví v Teheránu. Zde zajalo 52 amerických rukojmí. Jenže šesti z nich se podařilo utéct a ukrýt se v domě kanadského velvyslance.

CIA si je vědoma toho, že je jen otázkou času, kdy přijdou na to, že šest z nich chybí a budou nalezeni. S velkou pravděpodobností budou i zabiti a proto je najat agent Tony Mendez (Ben Affleck), který je specialistou na exfiltraci. Přichází s plánem na jejich bezpečný odsud z této horké půdy, jenže tento plán je tak neuvěřitelný, že to vypadá, jako by se mohl stát jen ve filmu.

Podobné filmy ke stažení

Argo ke stažení


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *