Film Anděl Páně 2 ke stažení zdarma

Nová česká pohádka přichází do kin na začátku letošního prosince, přesněji 1. 12. 2016. Jde o pokračování úspěšné české pohádky. Těšit se opět můžete na známé tváře a široké herecké zastoupení. V této pohádce nesmí chybět ani skvělý Ivan Trojan nebo Jiří Dvořák a mnoho dalších. Režisérem je Jiří Strach, který se nechal inspirovat knihou od Boženy Němcové a scénář napsal Marek Epstein.

Hlavním protagonistou tohoto filmu je anděl Petronel (Ivan Trojan). Stále pracuje u nebeské brány a stále je přesvědčen o tom, že by si zaslouží lepší pracovní pozici. Kromě toho je tu jeho věčný pokušitel čert Uriáš, který zase začne Petronela pokoušet a navádět ke špatnostem. Tentokrát mu řekne že stačí, aby utrhl jablko ze stromu Poznání a bude vědět to, co samotný bůh. Avšak hádka Petronela s Uriášem o jablko Poznání neskoční šťastně. Jablko se jim skutálí až na Zem a oni se ho musejí vydat hledat.

Na Zem sestoupí v podvečer svatého Mikuláše. Setkají se zde s mladou Anežkou, její krásnou maminkou Magdalenou, také partou nepoctivých koledníků, vydřiduchem Košťálem a dalšími pozemskými postavami. Díky řadě těchto „zkoušek“ anděl Petronel zjistí, že cesta poznání vede přes sebe sama, lásku i odpuštění.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *