Film Americký zabiják ke stažení zdarma

Americký režisér, který se jmenuje Michael Cuesta, nám přináší tento nový akční thriller se zajímavým dějem. Inspirovat se nechal knihou od Vince Flynna. Scénáristou je pak Stephen Schiff. Nebudou chybět ani známí herci, mezi kterými se objeví například Michael Keaton nebo Taylor Kitsch. V kinech se film objeví poprvé v první polovině září, tedy 14. 9. 2017 a jistě by jste si jej neměly nechat ujít.

Film nás vezme do života muže, který se jmenuje Mitch (Dylan O’Brien) a který již v životě nemá nic, co by miloval, jelikož mu život tyhle věci, nebo spíše osoby vzal. Nejdříve mu ve 14 dnech vzala autonehoda oba rodiče a o 9 let později mu byla zabita žena při teroristických útocích.

Jednoho dne se mu naskytne životní šance dostát pomsty, když mu ředitelka CIA, která má jméno Irene Kennedy, nabídne místo tajného agenta. Posílá jej pod ruce agenta Stana Harleya. Stan je mimo jiné veteránem studené války a u něj se má cvičit. Postupem času se dostávají k různým teroristickým útokům, který prozkoumávají, až se dostanou za tureckým agentem a mají mu pomoci zastavit tajný záměr rozpoutání světové války na Blízkém východě. Podaří se jim to?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *